További Prestigio termékek: Prestigio Tablet
| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor órajel | 1.2 GHz |
| Processzormagok száma | 4 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 7.9" |
| Kijelző felbontása | 1024 x 768 |
| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor órajel | 1.2 GHz |
| Processzormagok száma | 4 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 7.9" |
| Kijelző felbontása | 1024 x 768 |
Memória | |
| RAM mérete | 1 GB |
| Tárhely mérete | 16 GB |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
Webkamera | |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 0.3 Mpx |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera felbontása | 2 Mpx |
| Autofókusz | Nincs |
| Beépített vaku | Nincs |
Adatátvitel | |
| USB | Van |
| USB Type-C | Nincs |
| Lightning csatlakozó | Nincs |
| HDMI kimenet | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| DLNA támogatás | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| 3G modem | Nincs |
| 4G modem | Nincs |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4700 mAh |
Méretek | |
| Szélesség | 136.5 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| Tömeg | 406 g |
További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | Van |
| Beépített mikrofon | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.