
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 11" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 204 600 Ft
További Xiaomi termékek: Xiaomi Tablet
Magával ragadó 11" FHD+ kijelző
Gördülékeny 90Hz AdaptiveSync képfrissítés
A 11" nagy méretű FHD+ kijelző, 16.7 millió színnel, és 90Hz AdaptiveSync képfrissítéssel élénk és zökkenőmentes vizuális élményt biztosít a mindennapi szórakozáshoz.
Alacsony kékfény-kibocsátás tanúsítvány a professzionális szemvédelem érdekében
LCD kijelző DC dimmeléssel
A TÜV Rheinland alacsony kékfény-kibocsátás és a TÜV Rheinland villódzásmentes tanúsítványoknak köszönhetően nem kell aggódnod amiatt, hogy a hosszabb használat károsítaná a te vagy a gyermekeid szemét.
Quad sztereo hangszóró Dolby Atmos® támogatással
A négy hangszóró rendkívüli, térhatású hangzást biztosít, amely olyan magával ragadó élményt nyújt, mint egy házimozi.
Fém unibody kialakítás három választható színnel
Válassz a három elegáns és stílusos szín közül: Graphite Gray, Mint Green, és Lavender Purple.
Vékony és könnyű az egyszerű hordozhatóságért
A Redmi Pad SE-t bárhova magaddal viheted.
Kristálytiszta 8MP fő kamera
Javítsd a videohívások élményét az 5MP, középre helyezett előlapi kamerával! Készíts nagy felbontású fényképeket a tiszta, 8MP fő kamerával!
Kivételes, 8000mAh (tip) akkumulátor-kapacitás
A hosszú élettartamú akkumulátornak köszönhetően nem kell aggódnod az áramellátás miatt, akár utazol, akár videókat nézel vagy épp egy online megbeszélésen veszel részt.
Erőteljes Snapdragon® 680
A továbbfejlesztett, 6nm feldolgozási technológia jelentősen javítja a teljesítményt, és mindig nagy képfrissítésű kijelzőt biztosít a zökkenőmentes és gyors élmény érdekében.
Akár 1TB bővíthető tárhely
A 4GB RAM + 128GB ROM-tól kezdve a Redmi Pad SE sebessége az összes mindennapi igényedet kielégíti. Az akár 1TB bővíthető tárhelynek köszönhetően pedig bőven van hely minden letöltésednek.
Növeld az élményt a MIUI Pad 14 operációs rendszerrel!
A MIUI Pad 14 kényelmes és hatékony felhasználói élményt nyújt továbbfejlesztett gesztusokkal és alkalmazásadaptációval.
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 11" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Memória | |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Webkamera | |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 5 Mpx |
| Hátlapi kamera | |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Adatátvitel | |
| USB | |
| USB Type-C | |
| Lightning csatlakozó | |
| HDMI kimenet | |
| Fülhallgató kimenet | |
| DLNA támogatás | |
| NFC támogatás | |
| AirDrop | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| SIM kártya foglalat | |
| 3G modem | |
| 4G modem | |
| 5G modem | |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 8000 mAh |
| Méretek | |
| Szélesség | 167.1 mm |
| Magasság | 255.5 mm |
| Vastagság | 7.4 mm |
| Tömeg | 478 g |
| További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | |
| Beépített mikrofon | |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.