
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
2-3 év garancia I GLS I Bankkártyás fizetés
Kedvező ár,Kártyás fizetés,2-3 év gar.,Mpl csomagpont
Új,EU készülékek I Gyors kiszállítás I Jó Árak
2-3 év garancia I GLS I Bankkártyás fizetés
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNERWebshop és szaküzlet, minimum 2 év garanciával!
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNER
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Rendelj OKAuchan! - A tudatos választás mindenkinek jár.
60.000+ termék | 1.200+ márka | Kedvező ár | Gyors szállítás
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Processzor órajel | 2.7 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 12.1" |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1600 |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 88 000 Ft
További Xiaomi termékek: Xiaomi Tablet
A Xiaomi Redmi Pad 2 Pro táblagép erős teljesítményt, lenyűgöző képminőséget és hosszú üzemidőt kínál, mindezt stílusos fémházba zárva. Úgy készült, hogy gondtalanul kezelje a munkát és a szórakozást egyaránt. A nagyméretű, 12,1 hüvelykes, 2,5K felbontású kijelző 120 Hz-es képfrissítéssel biztosít tökéletesen folyamatos képet filmnézéshez, játékhoz és internetezéshez. A nagy teljesítményű Snapdragon processzor gyors rendszerműködést garantál, míg a 12 000 mAh kapacitású akkumulátor egész napos használatot tesz lehetővé. A Dolby Atmos által támogatott négy hangszóró kiváló hangélményt biztosít, a HyperOS 2 pedig megkönnyíti a Xiaomi ökoszisztémába tartozó eszközök közötti zökkenőmentes együttműködést.
Főbb jellemzők
*12,1 hüvelykes Eye Care kijelző
*12 000 mAh kapacitású akkumulátor
*33 W-os gyorstöltés támogatása
*4 Dolby Atmos hangszóró
*vékony kialakítású fémház
*HyperOS 2 operációs rendszer
Kijelző Dolby Vision technológiával
Élvezze a folyamatos, részletgazdag képet a 12,1 hüvelykes, 2,5K felbontású kijelzőn, amely 120 Hz-es képfrissítésre képes. A Dolby Vision technológia kiemelkedő fényerőt és valósághű színeket biztosít, így napközben is kiváló láthatóságot nyújt. A TÜV Rheinland minősítéssel rendelkező olvasási mód hosszabb használat esetén is óvja a szemet a fáradtságtól.
Processzor, amely nem okoz csalódást
A készüléket egy erős Snapdragon 7s Gen 4 processzor hajtja, amely zökkenőmentes alkalmazásműködést garantál többfeladatos használat esetén is. A tablet gyorsan reagál minden parancsra, késlekedés nélkül. Nemcsak a munkafolyamatokkal, hanem az igényesebb multimédiás alkalmazásokkal is könnyedén megbirkózik.
Megfelelő üzemidő
A 12 000 mAh kapacitású akkumulátor egész napra elegendő energiát biztosít. A 33 W-os gyorstöltésnek köszönhetően a készülék rövid időn belül ismét üzemkész lesz. Ráadásul képes más eszközöket is visszatölteni, így akár külső energiabankként is használható különféle elektronikus eszközökhöz.
Kiváló hangzás Dolby Atmos technológiával
A tablet 4 gondosan kalibrált Dolby Atmos hangszóróval rendelkezik, amelyek kiegyensúlyozott térhangzást nyújtanak. Ennek köszönhetően a filmnézés, játék és zenehallgatás új szintre emelkedik. Az intenzívebb élmény érdekében a hangerő akár 300%-kal is növelhető a normál szinthez képest, miközben a hangzás továbbra is tiszta marad nagyobb helyiségekben vagy zajos környezetben.
Zökkenőmentes csatlakozás a HyperOS 2-vel
A HyperOS 2 operációs rendszernek köszönhetően a tablet könnyedén kapcsolódik más Xiaomi eszközökhöz. Osszon meg adatokat, vezérelje telefonját közvetlenül a tabletről, vagy használja a közös vágólap funkciót – mindez még kényelmesebbé teszi a Xiaomi termékcsalád használatát.
Stílusos és tartós kialakítás
A fémház szilárdságot és elegáns megjelenést biztosít a készüléknek, amely jól bírja a mindennapi igénybevételt. Legyen szó otthoni munkáról vagy utazásról, a vékony és könnyű kialakításnak köszönhetően könnyedén magával viheti anélkül, hogy sok helyet foglalna a táskájában.
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Processzor órajel | 2.7 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 12.1" |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1600 |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 1 milliárd színárnyalat |
| Memória | |
| RAM mérete | 6 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Webkamera | |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Hátlapi kamera | |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Beépített vaku | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Adatátvitel | |
| USB | |
| USB Type-C | |
| Lightning csatlakozó | |
| HDMI kimenet | |
| Fülhallgató kimenet | |
| DLNA támogatás | |
| NFC támogatás | |
| AirDrop | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| SIM kártya foglalat | |
| 3G modem | |
| 4G modem | |
| 5G modem | |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 12000 mAh |
| Méretek | |
| Szélesség | 181.7 mm |
| Magasság | 279.8 mm |
| Vastagság | 7.5 mm |
| Tömeg | 610 g |
| További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | |
| Beépített mikrofon | |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
