

| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Processzor órajel | 3 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 11.2" |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 188 805 Ft
További Xiaomi termékek: Xiaomi Tablet
| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Processzor órajel | 3 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 11.2" |
| Kijelző felbontása | 3200 x 2136 |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Memória | |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | Nem |
Webkamera | |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 32 Mpx |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera felbontása | 50 Mpx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Adatátvitel | |
| USB | Nincs |
| USB Type-C | Van |
| Lightning csatlakozó | Nincs |
| HDMI kimenet | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| 3G modem | Nincs |
| 4G modem | Nincs |
| 5G modem | Nincs |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor kapacitás | 8850 mAh |
Méretek | |
| Szélesség | 173.4 mm |
| Magasság | 251.2 mm |
| Vastagság | 6.2 mm |
| Tömeg | 500 g |
További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | Van |
| Beépített mikrofon | Van |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.