További Samsung termékek: Samsung Tablet
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Samsung Exynos 1280 |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 10.4" |
| Kijelző felbontása | 2000 x 1200 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Jegyzeteljen szabadon!
A Galaxy Tab S6 Lite kényelmesen hordozható, kiváló társ a jegyzetelésben. Nagy, 10,4 colos kijelzővel, vékony és könnyű kialakítással érkezik. One UI 6.1-el az Androidon és S Pennel a dobozban bármikor útra kész. Rajzoljon, jegyzeteljen vagy játsszon, ezzel a táblagéppel mindig jelen lehet a pillanatban!
A legközelebbi mozi ezentúl karnyújtásnyira lesz
A kisebb káva nagyobb teret biztosít a 10,4 colos kijelzőnek a kényelmesen kompakt táblagépen. Élvezze a privát vetítést a parkban vagy az ágyban, fekvő tájolással, kettős hangszóróval, amely igazán gazdag, 3D hangzást biztosít!
Találja meg a megfelelő látószöget!
A tok fedelének segítségével állítsa be a képernyőt a két beállítási szög egyikébe a megfelelő látószög érdekében! Akár a kanapén pihen, akár egy kávézóban ül, állítsa a képernyőt az Ön számára megfelelő szögbe és élvezze kedvenc tartalmait!
Sebesség + tárhely + erő = elképesztő versenyek
Verseny versenyt követ az Ön táblagépén, amely mindig nyer. Gyors töltési idők, stabil teljesítmény és folyamatos, gyors Wi-Fi kapcsolat, hogy mindig versenyben maradhasson. A hosszú üzemidejű akkumulátorral nem kell attól tartania, hogy kiesne a ritmusból. Bővítse a tárhelyét microSD kártyával, és mentse le kedvenc tartalmait, dokumentumait!
Készüljön fel a tanulás közben alkalmazható trükkökre!
Az S Pen segítségével nagyon könnyű lépést tartani az előadásokkal. Amikor jegyzeteket készít, jegyezze fel a szöveget, majd változtassa a színét az Ön kedve szerint! Feljegyzéseit könnyen rendszerezheti, ha kereshető címkékkel látja el őket. Írhat közvetlenül a PDF-ekre is, így minimalizálhatja a jegyzetek számát. Ezekkel a trükkökkel Ön összeszedett lesz és készen áll majd, amikor elérkezik a tanulás ideje.
S Pen, az inspiráció szolgálatában
Az S Pen számos íróeszköz funkcióját egyesíti. Természetes fogásával, alacsony késleltetéssel és lenyűgöző nyomásérzékelésével kiválóan teljesít a különböző feladatokban, legyen szó rajzolásról vagy dokumentumok szerkesztéséről. A táblagép mágneses tokjának köszönhetően az S Pent sosem tudja rossz helyre tenni.
A produktivitás még sosem volt ennyire hordozható
Élvezze az asztali számítógépek élményét egy vékony táblagépen a Samsung DeX funkcióval! Csak koppintson a DeX gombra a Gyors panelen az olyan funkciókért, amikkel úgy használhatja a táblagépét, mint egy PC-t. Nyisson meg több ablakot egyszerre, húzzon bele egy fényképet egy e-mailbe, és kattintson a jobb gombra még több funkció eléréséért!
Rajzoljon és kapcsolódjon a PENUP-pal!
Élvezze az otthon töltött időt a Galaxy Tab S6 Lite-tal! Rajzoljon, színezzen és ossza meg rajzait a PENUP alkalmazáson! A PENUP összehozza az embereket azzal, hogy lehetővé teszi az inspirálást és az inspirálódást is. Szórakozhatnak úgy is, hogy közben nincsenek együtt!
Biztonság, ami minden szinten védi azt, ami az Öné!
A Samsung Knox katonai szintű biztonságot nyújt. A hardverrel támogatott, többrétegű Samsung Knox biztonsági platformmal személyes adatai védve vannak a rosszindulatú programoktól és támadásoktól.
Párosítsa táblagépét az okostelefonjával!
Dolgozzon zökkenőmentesen az összes eszközön! Szöveget vagy képet másolhat a telefonjáról, és beillesztheti őket a táblagépére, vagy fordítva. Készítsen magának jegyzetet a Samsung Notes alkalmazásban, vagy böngésszen a táblagépen a Samsung Interneten, és nyissa meg a telefonon ezeket az alkalmazásokat, hogy ott folytathassa, ahol abbahagyta!
Tartsa fenn a kapcsolatot akkor is, ha telefonja nincs kéznél!
A Galaxy Tab S6 Lite zökkenőmentesen szinkronizálódik az Ön Galaxy okostelefonjával, így Ön sosem marad le egyetlen bejövő hívásról sem. Azt is lehetővé teszi az Ön számára, hogy a sürgős üzenetekre válaszolni tudjon, így sosem marad le semmiről. Egyszerűen csak nyomjon az ikonra a Gyorspanelen a zökkenőmentes kapcsolatért!
A Quick Share használatával gyorsan átmegy!
A Quick Share funkcióval gyorsan és egyszerűen oszthatja meg fényképeit, videóit és dokumentumait. Csak néhány érintés, és Ön máris elküldheti a kívánt fájlokat Galaxy okostelefonjáról vagy tabletéről más közeli Android operációs rendszert futtató eszközre – vagy akár több eszközre is! A fájlokat könnyen megoszthatja QR-kóddal vagy az Ön kontaktjaival is!
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Samsung Exynos 1280 |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 10.4" |
| Kijelző felbontása | 2000 x 1200 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Memória | |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Webkamera | |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 5 Mpx |
| Hátlapi kamera | |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Adatátvitel | |
| USB | |
| USB Type-C | |
| Lightning csatlakozó | |
| HDMI kimenet | |
| Fülhallgató kimenet | |
| DLNA támogatás | |
| NFC támogatás | |
| AirDrop | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| SIM kártya foglalat | |
| 3G modem | |
| 4G modem | |
| 5G modem | |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 7040 mAh |
| Méretek | |
| Szélesség | 154.3 mm |
| Magasság | 244.5 mm |
| Vastagság | 7 mm |
| Tömeg | 465 g |
| További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | |
| Beépített mikrofon | |
| Szín | Sötétszürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.