
Személyes átvétel,27% áfa,cégeknek is,valós raktár,hitel!

GLS, MPL | Gyors kiszállítás | Kedvező árak


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Kedvező ár,Kártyás fizetés,2-3 év gar.,Mpl csomagpont
2-3 év garancia I GLS I Bankkártyás fizetés

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
OTP 5% Visszatérítés | 0% THM | Törzsvásárlói Extra
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Szaküzlet és szerviz 26 éve. Hivatalos magyar garancia.
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Samsung Exynos 1380 |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 10.9" |
| Kijelző felbontása | 2112 x 1320 |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 116 900 Ft
További Samsung termékek: Samsung Tablet
A SAMSUNG Tablet Galaxy Tab S10 Lite egy letisztult és praktikus megoldás, amely ideális mindennapi használatra, beleértve a multimédiás tartalmak megtekintését, az internetböngészést és a produktív feladatok ellátását. A tablet egy 10,9 colos kijelzővel rendelkezik, amely biztosítja az élénk és tiszta képet, míg a Wi-Fi kapcsolat lehetővé teszi az online tevékenységek végzését otthon vagy munkahelyen.
A Galaxy Tab S10 Lite kijelzője, amely 10,9 colos méretű, ideális választás filmezéshez és játékhoz. A közepes méretű képernyő elegendő felületet biztosít a tartalmak élvezetéhez, ugyanakkor még kényelmesen hordozható. A kijelző felbontása és a megjelenítési technológia hozzájárul a részletgazdag és élénk színekhez, elősegítve a vizuális élményt.
A tablet hajtásáról 6 GB RAM és 128 GB tárolókapacitás gondoskodik. A 6 GB RAM lehetővé teszi, hogy a felhasználók zökkenőmentesen válthassanak az alkalmazások között és párhuzamosan végezzenek több feladatot anélkül, hogy a készülék teljesítménye csökkenne. A 128 GB-os belső tárhely elegendő helyet biztosít alkalmazások, fájlok és multimédiás tartalmak tárolására. Az adattárolás bővíthető microSD kártya használatával, amely további rugalmasságot kínál a felhasználóknak.
A Wi-Fi kapcsolat lehetővé teszi a gyors internetelérést, amely elengedhetetlen az online tartalmak streameléséhez, weboldalak böngészéséhez és közösségi média használatához. Továbbá, a tablet kialakítása minimalista és elegáns, amely nemcsak esztétikailag vonzó, de könnyű és kényelmes hordozhatóságot is biztosít.
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Samsung Exynos 1380 |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 10.9" |
| Kijelző felbontása | 2112 x 1320 |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Memória | |
| RAM mérete | 6 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Webkamera | |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 5 Mpx |
| Hátlapi kamera | |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Adatátvitel | |
| USB | |
| USB Type-C | |
| Lightning csatlakozó | |
| HDMI kimenet | |
| Fülhallgató kimenet | |
| DLNA támogatás | |
| NFC támogatás | |
| AirDrop | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| SIM kártya foglalat | |
| 3G modem | |
| 4G modem | |
| 5G modem | |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 8000 mAh |
| Méretek | |
| Szélesség | 165.8 mm |
| Magasság | 254.3 mm |
| Vastagság | 6.6 mm |
| Tömeg | 524 g |
| További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | |
| Beépített mikrofon | |
| Szín | Sötétszürke |
| Energiaosztály (A-G) | F |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.