
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | MediaTek Helio G99 |
| Processzor órajel | 2.2 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 8.7" |
| Kijelző felbontása | 1340 x 800 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 63 485 Ft
-Kimagasló teljesítményugrás az előző generációhoz képest, bár ez i...
-Gyárilag lassabban reagáló érintőkijelző a képernyő szélein (amenn...
További Samsung termékek: Samsung Tablet
Klasszikus és modern
A Galaxy Tab A9 elegáns kialakítással és letisztult fém készülékházzal rendelkezik. Élvezd a Samsung táblagépek jellegzetes kialakítását grafit, misztikus ezüst és misztikus tengerészkék színben, melyek kiemelik a készülék könnyed báját.
Kiterjedt és fényes képi megjelenítés sima mozgással
Éld át a szórakozás örömét a méretes és fényes kijelzőn! A Galaxy Tab A9 magas képernyőfrissítési frekvenciájának köszönhetően sima és gördülékeny mozgással merülhetsz el a látványban. Lépj be kedvenc tartalmaid magával ragadó világába még akkor is, amikor kint vagy a napon.
Tárolj többet abból, amit szeretsz!
A Galaxy Tab A9 és Tab A9+ akár 8 GB RAM memóriával is elérhető, ami kevesebb késleltetést biztosít a többfeladatos munkavégzés során. Ráadásul a beépített 128 GB-os tárhely minden nagyfelbontású videódat, fényképedet és fájlodat eltárolja. A tárhelyet microSD-kártyával bővítheted - akár 1 TB-ig. Tárolj többet abból, amit szeretsz, és törölj kevesebbet!
Oszd három részre a képernyőt és sokszorozd meg a produktivitásodat!
Hódíts meg egyszerre több feladatot! A Galaxy Tab A9+ készülékkel építészeti terveket vázolhatsz fel, magával ragadó látványterveket választhatsz és videochatelhetsz - akár három alkalmazással egy képernyőn, anélkül, hogy bezárnál egyetlen ablakot is.
Vedd körbe magad gazdag hangzással!
Merülj el a gazdag hangzásvilágban a hangszórókkal, amelyek magával ragadó hangélményt nyújtanak. Akár filmet nézel, akár zenét hallgatsz, a Galaxy Tab A9+ lehetővé teszi, hogy teljesen elmerülj a 3D-s hangzásban, lenyűgöző tisztasággal és mélységgel.
Biztosítsd a lelki nyugalmadat!
Tartsd biztonságban az adataidat. Tárold a fontos adataidat a biztonságos mappában, és ellenőrizd a készüléked általános biztonsági állapotát az adatvédelmi irányítópulton. Hozd ki a legtöbbet Samsung Galaxy élményedből, biztonsági problémáktól mentesen!
Gyors megosztás hipersebességgel
Gyors megosztás
Fényképeid, videóid és dokumentumaid megosztása gyors és egyszerű a gyors megosztásnak köszönhetően. Csak néhány koppintás, és máris elküldheted a fájljaidat Galaxy telefonodról, Tabodról vagy Book-odról más, a közelben lévő Galaxy készülékedre - akár több készülékedre is. Szeretnéd elküldeni a fájlt egy nem Galaxy készülékre? Ez olyan egyszerű, mint egy link elküldése.
Gyors megosztás hipersebességgel
Gyors megosztás
Fényképeid, videóid és dokumentumaid megosztása gyors és egyszerű a gyors megosztásnak köszönhetően. Csak néhány koppintás, és máris elküldheted a fájljaidat Galaxy telefonodról, Tabodról vagy Book-odról más, a közelben lévő Galaxy készülékedre - akár több készülékedre is. Szeretnéd elküldeni a fájlt egy nem Galaxy készülékre? Ez olyan egyszerű, mint egy link elküldése.
Bővítsd a látókörödet!
Másolás és beillesztés
Készíts, teljesíts és érj el határokon átívelő eredményeket az eszközök közötti problémamentes másolással és beillesztéssel. Akár hangulattáblát készítesz, akár PowerPoint diákba helyezel el információkat, a produktivitásod és a kreatív energiáid szabadabban és hatékonyabban fognak áramlani.
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | MediaTek Helio G99 |
| Processzor órajel | 2.2 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 8.7" |
| Kijelző felbontása | 1340 x 800 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Memória | |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Webkamera | |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 2 Mpx |
| Hátlapi kamera | |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Adatátvitel | |
| USB | |
| USB Type-C | |
| Lightning csatlakozó | |
| HDMI kimenet | |
| Fülhallgató kimenet | |
| DLNA támogatás | |
| NFC támogatás | |
| AirDrop | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| SIM kártya foglalat | |
| 3G modem | |
| 4G modem | |
| 5G modem | |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5100 mAh |
| Méretek | |
| Szélesség | 124.7 mm |
| Magasság | 211 mm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 332 g |
| További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | |
| Beépített mikrofon | |
| Szín | Sötétszürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.