
| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor órajel | 1.1 GHz |
| Processzormagok száma | 4 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 7" |
| Kijelző felbontása | 1280 x 720 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 449 000 Ft
További Panasonic termékek: Panasonic Tablet
| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor órajel | 1.1 GHz |
| Processzormagok száma | 4 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 7" |
| Kijelző felbontása | 1280 x 720 |
| Nanotexturált kijelzőüveg | Nem |
Memória | |
| RAM mérete | 2 GB |
| Tárhely mérete | 16 GB |
| Tárhely bővíthető | Igen |
Webkamera | |
| Előlapi kamera | Nincs |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
Adatátvitel | |
| USB | Van |
| Lightning csatlakozó | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| NFC támogatás | Van |
| AirDrop | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Van |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| 3G modem | Nincs |
| 4G modem | Nincs |
| 5G modem | Nincs |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 3200 mAh |
Méretek | |
| Szélesség | 131 mm |
| Magasság | 193 mm |
| Vastagság | 13 mm |
| Tömeg | 480 g |
További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | Van |
| Beépített mikrofon | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.