| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | MediaTek Helio G99 |
| Processzor órajel | 2.2 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 11.5" |
| Kijelző felbontása | 2000 x 1200 |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 79 990 Ft
További Lenovo termékek: Lenovo Tablet
Hagyja magát elmerülni
Ugorjon mélyebbre a történetben kedvenc műsorai és filmjei streamelésekor a második generációs Lenovo Tab P11 táblagép 11,5 colos, 2K felbontású kijelzőjén. Merüljön el a Dolby Atmos® technológiával felerősített négysugárzós hangszóró rendszerrel létrehozott áramló, mozgó hangzásban. A TÜV által tanúsított, teljes körű gondoskodást biztosító kijelző pedig kíméli a szemeit.
Kevesebb pufferelés, gyorsabb fragmentálás
A gyors, nyolcmagos processzorral és az Xbox Cloud Gaming megoldással a ranglisták élére törhet. Táplálja a sebesség és a bővebb adatkapcsolati lehetőségek iránti étvágyát a második generációs Tab P11 táblagép gyorsabb összeköttetéseivel, alacsonyabb látenciájával és nagyobb kapacitásával.
Ossza meg a látványt. Duplázza meg a hatékonyságot.
Dolgozzon egyszerre két appal az Android™ 12L osztott képernyő üzemmódjával. Ráadásul a zökkenőmentes képfrissítési sebességnek köszönhetően gördülékenyen válthat alkalmazásról alkalmazásra. Böngésszen egy oldalt az egyik képernyőn, miközben a másikon ezzel egyidejűleg jegyzeteket vagy magyarázatokat készít az opcionális Precision Pen 2 tollal (2023).
Hosszabb idő töltések között
Hosszan tartó akkumulátorával a Tab P11 út közben is kötöttségek nélkül használható. Ráadásul a táblagép gyorstöltési képességeivel az akkumulátort is gyorsabban lehet feltölteni.
Fedezze fel újra a mélyen koncentrált olvasást
A Tab P11 Gen 2 táblagép olvasás üzemmódja a monokróm és szürkeárnyalatos megjelenítési módokkal még inkább magával ragadóvá teszi a toplistáján szereplő könyvek olvasását, és a szemeknek is kíméletesebb. Az említett üzemmódok közötti váltás olyan érzést kelt, mintha egy valódi, nyomtatott könyvet olvasna, nem pedig a képernyőt.
Vázlatrajzoló tábla a számítógépéhez
Tegye hatékonyabbá a munkáját azzal, hogy a második generációs Lenovo Tab P11 készülékét a Lenovo Freestyle megoldással vezeték nélküli érintőképernyővé alakítja Windows PC-jéhez. Az opcionális Precision Pen 2 digitális tollal (2023) a táblagépen rajzolhat vagy szerkesztheti a számítógépen található tartalmat.
Intézze el dolgait menet közben
Pattintsa fel az ergonomikus billentyűzetet, amely a gyorsabb és pontosabb gépelés érdekében kitapinthatóbb gombokat, valamint egyetlen darabból készült trackpad-et és 12 funkcióbillentyűt is kapott.
Mindig naprakészen
Ne aggódjon amiatt, hogy a táblagépe elavul. A második generációs Tab P11 a dobozból kivéve Android™ 12L operációs rendszerrel érkezik. Élvezze három évig a biztonsági frissítéseket, valamint a 12L után az Android™ OS következő két verzióját.
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor | |
| Processzor típusa | MediaTek Helio G99 |
| Processzor órajel | 2.2 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 11.5" |
| Kijelző felbontása | 2000 x 1200 |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Memória | |
| RAM mérete | 6 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Webkamera | |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Hátlapi kamera | |
| Hátlapi kamera felbontása | 13 Mpx |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Videofelvétel | |
| Adatátvitel | |
| USB | |
| USB Type-C | |
| Lightning csatlakozó | |
| HDMI kimenet | |
| Fülhallgató kimenet | |
| DLNA támogatás | |
| NFC támogatás | |
| AirDrop | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| SIM kártya foglalat | |
| 3G modem | |
| 4G modem | |
| 5G modem | |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 7700 mAh |
| Méretek | |
| Szélesség | 169.4 mm |
| Magasság | 269.1 mm |
| Vastagság | 7.4 mm |
| Tömeg | 520 g |
| További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | |
| Beépített mikrofon | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.