
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
2-3 év garancia. Részletfizetési opciók akár 0% THM-mel.
0% THM Készülékbeszámítás, Oktatási kedvezmények
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Operációs rendszer | Apple iPadOS |
Processzor | |
| Processzor típusa | Apple M3 |
| Processzormagok száma | 8 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 13" |
| Kijelző felbontása | 2732 x 2048 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 319 990 Ft
További Apple termékek: Apple Tablet
| Operációs rendszer | Apple iPadOS |
Processzor | |
| Processzor típusa | Apple M3 |
| Processzormagok száma | 8 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 13" |
| Kijelző felbontása | 2732 x 2048 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Memória | |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | Nem |
Webkamera | |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 12 Mpx |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera felbontása | 12 Mpx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Adatátvitel | |
| USB | Nincs |
| USB Type-C | Van |
| Lightning csatlakozó | Nincs |
| HDMI kimenet | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| AirDrop | Van |
| Wi-Fi | Van |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| 3G modem | Nincs |
| 4G modem | Nincs |
| 5G modem | Nincs |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 9705 mAh |
Méretek | |
| Szélesség | 214.9 mm |
| Magasság | 280.6 mm |
| Vastagság | 6.1 mm |
| Tömeg | 616 g |
További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | Van |
| Beépített mikrofon | Van |
| Szín | Kék |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
