
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Hivatalos márkabolt. Hazai raktárkészlet.
FirstApp-al még kedvezőbb árak!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Vásárolj a 2025-ös év legnagyobb Lenovo SMB partnerétől!
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor típusa | Allwinner A333 |
| Processzor órajel | 1.8 GHz |
| Processzormagok száma | 5 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 8" |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 34 900 Ft
További Acer termékek: Acer Tablet
| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor típusa | Allwinner A333 |
| Processzor órajel | 1.8 GHz |
| Processzormagok száma | 5 magos |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 8" |
| Kijelző felbontása | 1280 x 800 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Memória | |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 512 GB) |
Webkamera | |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 2 Mpx |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera felbontása | 5 Mpx |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Adatátvitel | |
| USB | Nincs |
| USB Type-C | Van |
| Lightning csatlakozó | Nincs |
| HDMI kimenet | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| DLNA támogatás | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| 3G modem | Nincs |
| 4G modem | Nincs |
| 5G modem | Nincs |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
Méretek | |
| Szélesség | 124.2 mm |
| Magasság | 204.3 mm |
| Vastagság | 9.3 mm |
| Tömeg | 360 g |
További tulajdonságok | |
| Beépített hangszóró | Van |
| Beépített mikrofon | Van |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
